عنوان قاب اول

تاریخ خبر: 1393/2/31

عنوان قاب اول

در سال 1987، کانن EOS راه اندازی، اولین AF جهان (فوکوس خودکار) دوربین های رفلکس تک لنز به کار سیستم سوار شدن به طور کامل الکترونیکی، با استفاده از سیگنال های الکتریکی به وظایفی از قبیل کنترل autofocusing و تنظیم دیافراگم. دو سال بعد، در سال 1989، این شرکت معرفی حرفه ای مدل EOS-1 بالا از خط. ایجاد شده برای ارضای خواسته های پیشرفته از عکاسان حرفه ای، دوربین مشخص شده مدل افتتاحیه EOS-1 مجموعه ای کانن. بر اساس مفهوم EOS ارائه عملکرد خودکار با توجه به خواست کاربر، EOS-1 شامل فن آوری های برش، لبه، سطح کلاس پیشرو از عملکرد، دوام بالا، استحکام و قابلیت اطمینان.

در سال 1994، به عنوان تعداد فزاینده ای از عکاسان حرفه ای استفاده از قابلیت های autofocusing ارائه شده توسط دوربین های ساخت، کانن راه اندازی شد EOS-1N، این برنامه شامل تعدادی از نقاط تمرکز افزایش یافته و پیش بینی افزایش تمرکز هنگام ردیابی افراد در حال حرکت. علاوه بر این، در سال 2000، شرکت معرفی EOS-1V، مجهز به 45 نقطه با چگالی بالا منطقه AF، که به سرعت بالا پیش بینی AF تا 9 فریم در ثانیه کمک کرده است. به این ترتیب، کانن همواره راه اندازی دوربین های SLR گل سرسبد مدل طراحی شده برای برآوردن خواسته های حرفه ای همگام با زمان در حال تغییر.

پس از ورود به عصر دیجیتال، کانن راه اندازی اولین گل سرسبد مدل SLR دیجیتال حرفه ای دوربین EOS-1D-در سال 2001، و به دنبال آن در سال 2002 توسط EOS-1DS، مجهز به یک حسگر لنز 35mm فول فریم. از آن زمان، این شرکت از طریق تلاش های هدف قرار دادن کیفیت تصویر افزایش یافته و عملکرد عکسبرداری پیوسته تقویت شده است وارد زمین محصول خود را.

در ژوئن 2012، کانن منتشر شد EOS-1D X، آخرین گل سرسبد طرفدار مدل دوربین SLR دیجیتال خود را، بدون مارک EOS-1 سری 13TH * مدل از راه اندازی از اصل EOS-1. 1D X تحسین قوی دست آورد از حرفه ای مشغول به کار در طیف گسترده ای از زمینه ها، از عکاسی خبری و پوشش ورزش به عکاسی تجاری و طبیعت است.

از طریق معرفی از گل سرسبد مدل EOS-1 مجموعه خود را قدرتمند، ترکیب فن آوری های برش، لبه، و گسترش این فن آوری ها و توابع آنها را ممکن است، حتی به مدل های ورود به سطح، کانن همچنان با هدف بالا بردن ارزش محصول خود را صف. علاوه بر ترکیب دوربین قوی آن، کانن منجر به گسترش فرهنگ تصویربرداری عکاسی و ویدئو هر چند تلاش های خود را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربران.

* از جمله EOS-1D C دوربین SLR دیجیتال، در دسامبر 2012 راه اندازی شد و قادر به ضبط ویدیو 4K، EOS-1 سری وارد زمین کانن شامل در مجموع 14 مدل.

تگ ها